Офіс реформ КМУ

Офіс реформ - це консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, який утворено з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, зокрема щодо планування відповідних заходів, проведення моніторингу та аналізу стану їх виконання.

     Основними завданнями Офісу є:

  • забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ;
  • підготовка пропозицій щодо плану заходів із впровадження реформ на відповідний рік та механізмів реалізації таких реформ;
  • проведення моніторингу стану виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планом заходів;
  • проведення аналізу результатів виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планом заходів.

Контактна інформація: rdo@kmu.gov.ua; +38 (044) 256-75-23

 

Документи:

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 768 «Про утворення Офісу реформ»

Положення про Офіс реформ

Презентація Офісу реформ

 

Команда:

 

  Антон Ященко

Виконавчий директор

yashchenko@kmu.gov.ua

Експерт у сфері стратегічного планування і реалізації проектів, з керівництва та організаційної реструктуризації бізнесу, управління змінами. Досвід роботи в корпоративному і державному секторі, зокрема в сфері енергетики. Працював проектним менеджером напрямку - реформа енергетичної незалежності в проектному офісі Національної ради реформ України, координатором реформи енергетичного сектора і реформи державного управління в Координаційному центрі з упровадження економічних реформ. Був директором Bendukidze Free Market Center. Завершив програму в Школі управління ім. Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету. Закінчив Києво-Могилянську бізнес-школу зі ступенем MBA і Донецький національний університет за спеціальністю міжнародна і прикладна економіка.

 

 Олег Міщенко

Старший програмний менеджер

Група моніторингу та звітності

omischenko@kmu.gov.ua

Експерт з корпоративного управління, внутрішнього аудиту, проектного та ризик-менеджменту, магістр бізнес-адміністрування. Більше 12 років досвіду у корпоративному управлінні, ризик-менеджменті та внутрішньому аудиті в міжнародних та українських компаніях у видобувній та металургійній промисловості, аграрному секторі, роздрібній торгівлі та фінансових послугах. Закінчив бізнес-школу INSEAD (Франція/Сінгапур) зі ступенем Executive MBA, Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка зі ступенем магістра з міжнародної економіки. Є сертифікованим бухгалтером (FCCA), сертифікованим внутрішнім аудитором (CIA), сертифікованим фахівцем з боротьби з шахрайством (CFE).

 

Ольга Свириденко

 Проектний менеджер

 Група моніторингу та звітності

 osvyrydenko@kmu.gov.ua

Експерт з проектного менеджменту. Понад 14 років досвіду роботи в проектному та операційному менеджменті у різноманітних сферах бізнесу та державного управління. У минулому менеджер проектів в Групі компаній EastOne. Ольга стажувалася в Tepper School of Business, USA (2009), у Верховній Раді України за Програмою сприяння парламенту України Університету Індіани США (2004-2005). Закінчила Міжнародний інститут менеджменту «МІМ-Київ», має ступінь MBA, та Миколаївський державний гуманітарний університет ім. Петра Могили навчально-наукового комплексу «Києво-Могилянська академія» зі спеціальності "Політологія".

 

 Ольга Самойлова

Проектний менеджер

Група моніторингу та звітності

samoilova@kmu.gov.ua

Експерт з міжнародної економіки, аналітик. Досвід в управлінні  проектами під час підготовки Фінальної частини Чемпіонату ЄВРО 2012 у  Києві та Донецьку. Робота з проектами в найбільшому Холдингу Східної Європи АТ «СКМ» протягом 5 років. Закінчила Донецький національний університет, брала участь в парламентських дебатах Oxford IV 2009-2010, Slovenia Debate Academy 2008, навчається за програмою «Міжнародний менеджмент» МВА у Royal Holloway University of London (UK).

 

 Юлія Музиченко

Проектний менеджер

Група моніторингу та звітності

u.muzychenko@kmu.gov.ua

Експерт у галузі управління проектами. Більше 11 років досвіду в управлінні проектами та операціями. Працювала в сфері моніторингу та оцінки гуманітарних програм у Представництві МОМ в Україні. Була керівником управління міжнародного співробітництва Державної служби статистики України. Закінчила Національну академію статистики, обліку та аудиту за спеціальністю «Прикладна статистика» і Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили навчально-наукового комплексу «Києво-Могилянська академія».

 

 

 

  Іван Хілобок

Старший проектний менеджер

Реформа державного управління

ivan.khilobok@reforms.in.ua

Експерт з управління змінами та «good governance» в публічному та приватному секторі. 10 років досвіду роботи в сферах підвищення ефективності корпоративного управління, стратегічного та організаційного управління. Працював проектним менеджером реформи державного управління проектного офісу Національної ради реформи України. Іван має ступінь магістра з міжнародної економіки Київського національного економічного університету. Завершив річну програму Української школи політичних студій, проект Ради Європи, Україна - Франція. Брав участь у Літній академії Університету Мальмо, Швеція, за програмою «Стале державне управління». Має сертифікат АССА, Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів, Великобританія.

 

 Наталія Ковальчук

Старший проектний менеджер

Підвищення спроможності Секретаріату КМУ

kovalchuk@kmu.gov.ua

Експерт з організаційного та проектного менеджменту, організаційний коуч. Досвід роботи більше 17 років, у проектному менеджменті - 10 років. Практичний досвід оптимізації процесів, запуск проектів з нуля, досвід організаційного розвитку у провідних банках України (Raiffaisen bank, ING Bank, UkrSibbank – BNPP). Співробітництво з BCG (Boston Consulting Group) та Luxoft (IT outsourcing). Закінчила Національний Університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «соціологія», Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана за спеціальністю «банківський менеджмент».

 

 

Марина Краснопольська

Старший проектний менеджер

Реформа Е- урядування

krasnopolska@kmu.gov.ua 

Фахівець з впровадження інноваційних технічних проектів та міжнародних проектів у галузі інформаційних технологій. Досвід у впровадженні технічних фінансових проектів - 18 років. Координація проектів по стратегічному розвитку фінансових послуг в банківській сфері та участь в міжнародних технічних проектах. Брала участь у запровадженні системи електронного документообігу в Адміністрації Президента України та координувала процес передачі технічного рішення іншим органам державної влади. У минулому координатор з впровадження електронної системи документообігу при Адміністрації Президента України. Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національну Академію Управління.

 

 Романович Дмитро

Старший проектний менеджер

Розвиток бізнес-клімату

dmitriy.romanovich@gmail.com

Експерт з інвестиційного та бізнес клімату, стратегічного та проектного менеджменту. Більше 12 років досвіду роботи в інвестиційній і фінансовій сфері. Працював проектним менеджером за напрямом реформ - дерегуляція Національної ради реформ та радником Міністра економічного розвитку і торгівлі. Займав позицію Керівника групи ризик-менеджменту та члена Ради директорів VostokFinance Group. Розпочав свою кар'єру в 2002 році в американській інвестиційній компанії SigmaBleyzer. З 2005 по 2011 рік працював на керівних посадах середньої та вищої ланки в міжнародних та українських інвестиційних компаніях (UkrSibbank BNP Paribas Group, Phoenix Capital, AYA Capital та Інших). Був сфокусований на аналітиці, просуванні України серед міжнародних інвесторів та залученні інвестицій в країну, проектному менеджменті. Магістр з економічної кібернетики Харківського державного економічного університету, завершив річний курс за спеціальністю «Фінанси» цього ж університету.

 

 Ольга Макогон

Проектний менеджер

Реформа ринку праці

olga.makogon@reforms.in.ua

Експерт з трудового права, консультант з управління людськими ресурсами, адвокат, кандидат юридичних наук. Досвід у сфері права більше 15 років, включаючи індивідуальну адвокатську діяльність. Особлива спеціалізація – питання трудових відносин. Очолює Комітет з трудового права Асоціації адвокатів України. Є активним громадським діячем, займається дослідницькою діяльністю, автор численних статей у періодичних виданнях та монографії. Співпрацювала з шведською фінансовою групою SEB та керувала юридичним відділом страхової компанії «СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН» протягом восьми років. Закінчила Академію адвокатури України. Навчається у Королівському інституті персоналу та розвитку (the Chartered Institute of Personnel and Development), Великобританія.

 

 Ольга Болібок

Проектний менеджер

Розвиток промисловості

olga.bolibok@reforms.in.ua

Експерт з впровадження проектів економічного розвитку та міжнародних проектів технічної підтримки промисловості. Досвід у міжнародних економічних проектах 5 років. Координація регіональних проектів за підтримки Міністерства економіки та енергетики Німеччини, Міністерства закордонних справ Німеччини за участі Агенції з економічної кооперації (GIZ), Німецької консультативної групи при українському Уряді, економічних місій країн Європейського Союзу в Україні. У минулому директор Німецького центру м. Харкова. Проходила стажування з розвитку експортних відносин у Німеччині в рамках проекту Fit for Partnership with Germany. Навчалась на програмі з макроекономічного прогнозування Університету Ліон-2, Франція. Закінчила Харківський національний економічний університет та Національний технічний університет “ХПІ”.

 

 Жанна Панченко

Комунікаційний менеджер

zpanchenko@kmu.gov.ua

Експерт зі стратегічних комунікацій та репутаційного менеджменту,  аналітик-міжнародник, кандидат політичних наук.  Досвід роботи в корпоративних та державних комунікаціях, управлінні репутацією. У минулому заступник директора Центру комунікацій КНУ імені Тараса  Шевченка. Брала участь у проектах НАТО. Пройшла стажування в Офісі Комунікацій Уряду Естонії в рамках проекту Humeria. Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

 

 

 Анна Птіцина

Адміністративний асистент

rdo@kmu.gov.ua

Спеціаліст в галузі юриспруденції. Має 5-річний досвід роботи в секторі державного управління. Працювала в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, в Міністерстві оборони України та в Міністерстві інфраструктури України. Анна закінчила Донецький національний університет за спеціальністю юриспруденція. Вивчала курс «Школа фінансів для нефінансових менеджерів» в Києво-Могилянській бізнес-школі і курс «Міжнародні відносини: дипломатія та лобіювання» в CAPS.